| Kelly6661 a întrebat:

Am nevoie urgent sa stiu daca se va face sezonul 3 din Romania Danseaza Am o trupa de dans si vreau sa participam si trebuie sa ne pregatim din timp. mai ales trebuie sa ne si inscriem. Am observat ca la Xfactor nu s-a zis mai nimik dw preselecti si deja se fimeaza si imi e frica sa ni se intample la fel si cu Romania Danseaza... dau funda happy

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Ar trebui sa teadresezi postului antena 1, sau sa te abonezi la newsletterul lor.bafta!