| BENELUX1123 a întrebat:

am o intrebare merita sa faci un canal de Youtube si cat poti castiga, in special prefer sa fac jocuri video si cat se poate castiga di asa ceva?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Se poate daca ai talent si faci ceva placut audientei. Iti trebuie multi subscriberi. Poti incerca, nu ai nimic de pierdut.

| Gheorghe_Nicolae_1974 a răspuns:

Se poate castiga.Mai ales din donatii sau parteneriate cu anumite firme.Dar daca nu esti bun spre foarte bun la un anumit joc si sa fi si o persoana caterinca...alege altceva.