| lolita2000 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care sunt la liceu in Bucuresti.Care liceu credeti ca e mai bun? Mai bun in sensul nu de a avea profesori care predau doar probleme de olimpiade, ci profesori care sa-si faca materia si care sa explice bine, fara ca elevii sa fie nevoiti sa bage bani in meditatii pentru a intelege ceva. FUNDA!

1 răspuns:
| ProfDeMate a răspuns:

Draga Lolita2000,
Nu iti pot recomanda niciun liceu, dar admir modul in care ai pus problema. Superb! Liceu mai bun=Liceu in care profesorii sa-si faca materia si care sa explice bine, fara ca elevii sa fie nevoiti sa bage bani in meditatii pentru a intelege ceva.
Ti-am raspuns pentru ca am observat ca intrebarea ta a ramas fara raspuns de doua zile, deja. Ai pus in dificultate multa lume.
Cu multa consideratie pentru opinia exprimata de tine,
Prof De Mate
mate. didactic@yahoo.com