| Bafta321 a întrebat:

Hey TPU....Am o problema pe imvu, am devenit creator am bagat niste lucruri in shoop le.am cumparat de pe alte conturi si nu mi.am primit creditele, dar mi-au aparut 6 tokens?! si nu stiu ce sa fac.
Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Cand cineva iti cumpara produsele folosind credite promo (cele gratuite) primesti doar token-uri. Daca vrei sa primesti credite, va trebui ca cineva sa-ti cumpere produsele folosindu-se de credite reale. (cele pentru care trebuie sa platesti)
***Tokens-urile te scutesc de taxa de derivare a unui produs, atat si nimic mai mult.
1 token = 10 credite promo.