| kbbti a întrebat:

Am o problema! Recent am intrat in clasa a IX-a si, din lipsa de profesori de lb. germana, am inceput studiul lb. franceze, cu toate ca in clasele V-VIII eu am studiat germana. Cu totii stim ca germana este mult mai bine cotata decat franceza, si tocmai de aceea am luat decizia sa continui singur studiul lb. germane.
IMI PUTETI RECOMANDA NISTE CURSURI DE GERMANA ONLINE, CARE SA NU COSTE PREA MULT (sau chiar gratis)
, CARE SA SI FIE PENTRU NIVELUL MEU DE STUDIU?

Multumesc anticipat

1 răspuns:
| anadgorg a răspuns:

Vrei un venit in plus? Noi am gasit solutia pentru tine cu o noua afacere : http://www.maildirect.ro/inregistrare/848d6ef65ed41c597c5106866df340eb