| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare daca se poate: sunt pasionat de jocuri pc online gen wow, starcraft, diablo 3 joc doar jocuri creeate de blizzard si ubisoft si am si tableta grafica si as vrea sa ajung character artist sau Environment artist dar nu stiu ce sa fac stiu lucra destul in maya, photoshop, 3ds max dar nu stiu ce sa aleg din cele 2 mas acasa mai mult pe Character Artist dar e ff greu eu nu stiu sa fac monstri, oameni etc in afara de 3ds max si maya dar nu stiu sa fac pe hartie deloc de nici o culoare se poate sa ajung asa ceva daca nu stiu face manual pe hartie, tableta grafica etc...dau funda cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Strempel_Christian_1997 a răspuns:

Da se poate FUNDA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-te environment sau map-maker, dace tinzi neaparat character trebuie sa faci cursuri de desen si grafica 3D.