| Michaela89 a întrebat:

Ce pot deveni dacă îmi plac limbile străine, în Romania și în afara de translator? sad

7 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Te angajezi la un help/support center pe timp de noapte daca stii engleza, si ajuti prostanacii de americani prin telefon/net.

| 0x11111051 a răspuns:

Stuardessa la o aerocomanie, ghid turistic, profesor, la ambasada sa lucrezi.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ce limbi sti?

| Michaela89 explică (pentru FatUglyVirgin):

Engleza, franceza și vreau sa învăț turca și spaniola. Vreau sa fac multe cursuri, dar nu sunt sigura dacă îmi vor folosi..aici.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Inafara de Translator poti deveni Traducator. happy Cu cat mai multe limbi sti, cu atat e mai bine. Si o sa ai tot timpul de lucru, deci nu e stres in privinta asta.

| Diabolik94 a răspuns:

Poti sa faci subtitrari, sa devii profesor, sa lucrezi la ambasada.