| rapgirl123 a întrebat:

Ce sectii pentru fete sunt la Academia Militara si cu ce se ocupa? :* multumesc, dau funda :3

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Sunt mai multe academii militare, incluzand si SRI, si academia de politie, si au locuri si pentru fete in functie de profilul academiei. Poti vedea aici lista academiilor militare, sunt date site-urile acolo, si pe site-ul fiecareia vezi nr de locuri alocate pentru fete si profilele corespunzatoare http://www.universitati.ro/universitati-militare