| Dianne123 a întrebat:

dati-mi va rog exemple de personalitati care la inceput au fost sarace, iar apoi au devinit bogate. Multumesc!

14 răspunsuri:
| kikatsuki a răspuns:

Gigi Becali, DAn Diaconescu.

Fi mai specifica din ce secol.

| Okami23 a răspuns:

Bill gates, j.k rowling, steve jobs, astia mi-au venit in acum

| paul999 a răspuns:

Cristiano Ronaldo! tongue

| WhiteLife a răspuns:

Abraham Lincoln

| David97tpu a răspuns:

Poate tu happy

| Kr5 a răspuns:

FLORIN SALAM laughing)))rolling on the floor))

| Dianne123 explică:

Multumesc, dar ati putea va rog sa-mi dati si mie un link la vreo istorioara in care se povesteste cum ei au devenit bogati? Multumesc anticipat

| Adda1999 a răspuns:

Acesti oameni s-au nascut in familii modeste,dar au devenit bogatii:Ray Dalio,John Stumpf, Jon Corzine, Gary Gensler, Chris Gardner, Sidney Weinberg.

| Predator30 a răspuns:

Uite aici http://www.mariromani.ro/top100.php sper ca te-am ajutat.O seara faina!

| Adda1999 a răspuns:

Uite si link-ul la ce ti-am scris eu : http://www.wall-street.ro/......e-jos.html

| Adelin_Little_1999 a răspuns:

Gigi becali happy

| oprescudorin11 a răspuns:

Din Romania? ...asta e evident, caci in anul de gratie 1989 (decembrie ) paream ca suntem egali (ca avere), intre timp apare Tiriac, Becali, Ala cu rompetrolul(cica arhitect) si multi altii pe care-i stim bine!
In istoria universala au fost saraci Adolf Hitler, Napoleon, Iosif Visarionovici Stalin, patronul de la Microsoft, Ford, si alte personaje(nu zic personalitati), dar pe aia i-a interesat mai degraba puterea si nu finantele!

| DAnc3 a răspuns:

Mark Zuckerberg.