| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 17 ani iar sora mea are 13 si amandoua vrem un job de vara. laughing) Idei? (Pentru amandoua, logic)

Răspuns Câştigător
| fusion29 a răspuns:

Incercati sa gasiti un magazin(chiosc) comun adica sa d=fie in aorpiere si sa cereti postu de chelnerite ps magazinu sa aiba bar separat nust zioc si eu sau incercati sa vindeti limonada funda?tongue

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Barman.

| TizZu15 a răspuns:

Ospatar la o terasa, Iar sora ta este cam mica pentru un job.winking

| Rakanishuu a răspuns (pentru TizZu15):

Stiu, dar n-am de gand sa impart banii cu ea. laughing) Poate decat sa-i cumpar ceva dulce... Maxim! laughing)

| sparky34 a răspuns:

Ospatar,ajutor de bucatar. Sara ta e prea mica pentru un job.

| AlissonPadalecki a răspuns:

Sincer, pe tine poate te primeste cineva sa lucrezi ca menajera intr-un motel sau ceva, dar pe ea la 13 ani ....sa astepte pana la 15-16 macar.