| Syrten a întrebat:

Hey TPU!
Exista platforme de videochat de acasa pentru baieti? Sau moduri de promovare Onlyfans?
Va rog sa imi raspundeti doar daca stiti sau activati in domeniu!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti articole in engleza daca vei cauta dupa cuvinte cheie: https://medium.com/......dea874894c

Totusi, ia in considerare sa cauti si alte metode de a face bani, mult mai stabile, pe care le poti trece in cv.

10 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Xhamsterlive

Accepta persoane de orice sex si orientare sexuala (singure, cupluri, trio sau mai multi, nu conteaza). Eu nu practic asa ceva, dar stiu ca exista.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Trebuie sa respecti niste reguli, altfel te elimina de pe platforma.

De exemplu, fara copii, fara animale, fara persoane care nu participa in imagine, fara spam, ai niste obligatii de a raspunde la cerinte, in general trebuie sa porti un vibrator cu telecomanda iar cei care-ti acorda puncte (jetoane) decid cand si cum vibreaza, etc.

E bine sa publici clar dinainte ce esti dispus sa faci si ce nu esti dispus sa faci.

De exemplu, la inghitit propria sperma specifici daca vrei sau daca nu vrei sa faci asta.

Poti elimina din chat persoanele incomode, dar regulile impuse pentru chat trebuie sa le specifici clar. De exemplu, vrei sa fii injurat sau nu vrei sa fii injurat.

Pe scurt, trebuie sa fii un muncitor sexual cinstit si de incredere.

| doctorandus a răspuns:

A da, o olandeza care e model de videochat a zis ca ea castiga suficient sa-si cumpere o casa in Olanda (cu ipoteca), dar munceste 14 ore/zi. Deci nu te astepta la castig usor.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Esti baiat si faci onlyfans. Josnic!

| Syrten explică (pentru MAteiLaAjutat):

Josnic, tot astia ca tine se aboneaza rolling on the floor)

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru Syrten):

Nu-s gay 1 la mana si 2 trebuie sa fi chiar prost sa dai bani pe pornografie si 3 trebuie sa fi fraier sa te uiti in primul rand!

| doctorandus a răspuns (pentru MAteiLaAjutat):

Nu se uita doar gayii, sunt destui care platesc pentru p, nu strica sa vezi asa ceva macar pentru cultura ta generala (bineinteles nu te pune nimeni la plata).

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru doctorandus):

Nu mersi, sunt bine cu cultura mea generala fara cariceps pe ecran.

| NarcisCorneliu a răspuns:

Pune mana la munca, asta ti-as putea recomanda, nu alege imoralitatea.

| Alexzzzzzzzz a răspuns:

Esti o rusine de barbat smr.