| Michaela89 a întrebat:

Hey TPU.exista vreo șansă sa ajung polițista sau ceva la un birou nu știu.dar în politie. sad... fără proba aceea la sport? Sau sa nu fie prea importanta? Pentru ca eu sunt varza la sport, dar chiar îmi doresc sa ajung acolo!

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
În ce clasă eşti?
Şi eu sunt în aceaşi situaţie, sunt varză la sport dar vreau la Academie.
Eu sunt a8a şi m-am pus serios pe sport. Am profesor de sport care are grijă să nu mă menajeze. M-am interesat şi am înţeles că dacă te strădui şi munceşti, chiar şi într-un an ajungi de la a fi 0 la sport, la elev de Academie.
Totul e să vrei!
Numai bine!

| Michaela89 explică (pentru MadRaven):

Sunt a 9-a big grin Multumesc mult ♥

| MadRaven a răspuns (pentru Michaela89):

Ai timp berechet. Eu am noroc de un profesor care mă omoară la sport. Nu cred că am fugit în 8 ani (până acum toţi profii de sport trăgeau chiulul de la ore) cât am fugit la prima oră cu el. 5 zile m-a ţinut febra musculară laughing
Anyways, dacă ai nevoie de ajutor dă-mi un pm şi te ajut. Numai bine!

5 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Din pacate, la aceasta meserie, proba sportiva e de baza.

| DeliaCute a răspuns:

Imi pare rau dar din pacate nu.In aceasta meserie proba sportiva e baza.Pana atunci poate iti mai dezvolti abilitatile sportive...Cine stie? Dar ai neaparata nevoie de sport.La birouri... nu cred dar daca vrei neaparat in domeniul acesta poti alege sa fii avocat sau procuror.E destul de importanta. Funda?

| Rodica6666 a răspuns:

Daca iti doresti sa ajungi politista straduieste-te, pentru visul tau.