| iulia999 a întrebat:

ideea e ca am vrut sa imi iau un aparat foto pentru ca na imi place mult sa fac fotografii si as vrea s ma fac fotograf si intrebarile mele sunt:
1. cat se plateste ca fotograf si aceasta meserie ete cautata?
2. am gasit un apaart foto (cautam unul ieftin)si am gasit acest aparat ft ieftin la 69 de lei http://www.cameredigitale.ro/joby-gorillapod-micro-250-g ray si ideea este daca este bun? isi merita toti bani? (care nu sunt ft multi) e de calitate? are unul dinttre voi sau stiti pe cineva care are? pe mine ma atras faptul ca are un mini trepied inclus si e ft ieftin. ce ziceti sa mi-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| annytzatza a răspuns:

Dacă te uiți atent la linkul postat vei vedea că acesta nu este un aparat foto, ci un mini trepied care costă 69 de lei. Aparatul foto e pus cu scopul de a prezenta trepiedul.

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Cauta sa pastrezi fotografia pentru timpul liber. Daca esti desteapta si descurcareata poti castiga foarte bine din asta, profesand si ca orice altceva.

| NoNameW a răspuns:

Depinde si cat de bun estihappy