| Jeanne a întrebat:

Imi spuneti si mie cand da in reluarea Pariu cu viata? Pentru ca acum e miercurea... Si luni este in reluare? Spuneti-mi. Multumesc happy!

Fundaaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| βuβuƦuzαα a răspuns:

Bunawinking!
Reluarea serialului pariu cu viata este din pacate doar vinerea la ora 00:30 si miercurea la 04:30 dimineata.

2 răspunsuri:
| TheDragos a răspuns:

Nici eu nu stiu din pacate sad.dar ma uit pe net big grin la reluari

| allemyl a răspuns:

Il da la ora 4:00 dimineata.Deobicei il dadea sambata sau adoua zi la 12:00, dar acum.straight face