| RoxyOnTPU a întrebat:

Hey TPU... puteti sa-mi dati o sugestie pentru un nume de scena? vreau ceva unic si pentru fete... funda pentru cel mai bun raspuns tongue merci anticipat:*

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

R.O.X.O
[fdhfgjghnfgng]

| thekillerboyka a răspuns:

>.< cantareata? scriitoare, acritza,? -> presupun ca cantzreata -> acum spune si ce still : rockeritza, pop-eritza( thinking nu stiu cum **** mea sa fac acordu) sau ceo mai fi! -> dupa aia te putem ajuta
offtopic -> OMG K&L ( kiss and love) >.< ba esti praf, esti un ratat si dupa img ul carel ai pus ca avatar esti un cocalar distrus -> ori doar un copil spart, inculct ce nu si-a gasit viitorul thumbs down

| RoxyOnTPU explică (pentru thekillerboyka):

Vreau sa fiu actrita si scriitoare

| thekillerboyka a răspuns:

Atunci nici nai nevoie de un nume de scena! Folosesteti numele dat de parintii tai! happy

| RoxyOnTPU explică (pentru thekillerboyka):

Da...chestia e ca vreau ceva unic

| thekillerboyka a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Pai vrei ceva unic ce nu este al tau ce nu are folos ce nu te reprezinta si il pui acolo de ochii lumii desi nimeni nu se uita la el findca asa e la moda sa faci... -----> hai mai oameni buni voi chiar nu va folositi darurile divine? de a gandi de ati spune parerea de a fi tu.

| RoxyOnTPU explică (pentru thekillerboyka):

Vreau sa fie ceva unic...sa nu mai fie nimeni asa

| EmanuelThN a răspuns:

MisingLove

| McCrush a răspuns:

K&L (kiss and love)

| RobyTImi123 a răspuns:

Iti dau cateva chestii cum ar fi...numele tau original
Bine sper ca te-am ajutat

| dedeexde a răspuns:

Mr l.o.v.e

| oOCrySsOo a răspuns:

Winnie. As spune eu.batting eyelashes