| RoxyOnTPU a întrebat:

:* puteti sa-mi dati o sugestie pentru un nume de scena? vreau sa fiu actrita si scriitoare si o sa ma inscriu la media casting sa joc in reclame sau scurt metraje si plus ca m-am apucat sa scriu o carte si imediat o termin

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Daca vrei un pseudonim ar fi interesant sa faci o anagrama a numelui tau. Marii scriitori care folosesc pseudonime folosesc de fapt anagrame a numelor lor.
Cat despre faptul ca vrei sa joci in scurtmetraje, inspirata alegere de lansare. Daca ai nevoie de o parere avizata vis a vis de carte (eu fiind scriitor si pornind deja un proiect prin care ajut tinerii scriitori la debut cu pareri eprtinente, corecturi, prefate si eventual chiar o lansare) mail-ul meu e : tudor_ursente@yahoo.com
Mult succes!