| simonica22 a întrebat:

Stiti cumva cam cat ia salariu un psiholog cu cabinet propriu, privat? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| BigG a răspuns:

Am o prietena care castiga intre 2000 si 2500 dupa ce plateste toate cheltuielile. Cabinetul il are de doi ani dar la inceput nu a castigat chiar asa de bine

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca are cabinet propriu privat, nu are salar! Castiga in functie de cati pacienti are. Daca are multi, deci si programul ocupat castiga bine. Daca nu are niciun pacient... moare de foame, dar macar are timp liber berechet...

| d3liutza a răspuns:

Am auzit ca o sedinta la psiholog acum e aproximativ 30 lei thinking Depinde si in ce tara. :*

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Peste 2600 de lei, depinde si de experienta.