| xoBridgetXO a întrebat:

Sunt a 8-a si vreau sa merg la un liceu care invata dimineata in Ploiesti. Stiti voi unul? fundita! :*

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi: Al.I.Cuza, Mhiai Viteazul, Caragiale
Aici cred eu că se învaţă de dimineata
Pa

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Al.I.Cuza, Mihai Viteazul, Caragiale - invata dupa amiaza clasele 9-10 si dimineata 11-12
La Socolescu la profil de real se invata dimineata 9-12 si parca si in energetic. Daca vrei ma interesez mai bine de liceele astea 2 si iti trimit un mesaj. Alt liceu nu mai stiu

| Asia29 a răspuns:

La mihai viteazul de la anul o sa invete toate clasele dimineata tongue