| anonim_4396 a întrebat:

va rog feumos ma ajutati sa fac si eu un Cv nu imi trebuie vezi doamne sau sa ma dau in stamba sau sa mint ceva simplu.dar nu stiu cum sa il fac habar nu am am incercat unul dar nu mi-a iesit cu abilitati si nu mai stiu ce prosti. vorbim privat daca ma ajutati

2 răspunsuri:
| Burduhos_Arthur_1995 a răspuns:

Scrie pe google model CV si vei gasi exact cum trebuie iar tu nu vei avea nevoie decat sa il completezi, e foarte simplu.

| PeFuga a răspuns:

Site-ul asta te ajuta sa il completezi foarte usor online si apoi il descarci pe calculator. E foarte simplu!
https://europass.cedefop.europa.eu/cvonline/cv.jsp?localeStr=ro_RO