| RoxxyMarry a întrebat:

Va rog spuneți-mi si mie căți ani durează medicina dentara si rezidențiatul in stomatologie, dar va rog vreau lucruri foarte clare de la cineva care știe exact, nu copy - paste de pe net.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Facultatea de medicina dentara pregateste specialisti pe domeniul aceste, anii de studiu in aceasta facultate sunt 6 ani de zile iar rezidentiatul nu stiu 100% dar cred ca 3 ani de zile sper ca te-am ajutat multa bafta.
O zi buna.