| FerrariFan a întrebat:

Hey TPU... vroiam sa va intreb: Cum as putea da kickflip mai usor?
sunt foarte aproape de el(cad doar cu un picior) dar nu stiu ce sa fac sa cad cu ambele picioare... fundahappy

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Trebuie sa iti antrenezi muschii de la picioare. Fiind mai vigurosi, acestia iti vor da un mai mare elan, iar saltul va fi complet.

| Reyskate99 a răspuns (pentru Vasybulan):

In caz ca crezi ca el se refera la flip(parkour)te inselilaughing el se refera la skate si iti dau eu un sfat, incearca sa sari mai mult si sa tragi piciorul pe skate mai repede, daca ai ceva prieteni care il dau te pot ajuta ei, dar de fapt cred ca l-ai invatat de ceva timp pentru ca intrebarea e de ceva timp, dar pentru alte trickuri cauta pe youtube"cum sa dai..."e un channel slatinaskatecrew cu foarte multe tutoriale bafta

1 răspuns: