| ettzzyca a întrebat:

love struck! stie careva cand se fac inscrierile la liceu (mai exact liceul Mircea Scarlat, Alexandria ).dau funda+vot love struck :d :p
scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| DyaBonnet a răspuns:

Prima etapă de admitere în învăţământul liceal de stat, pentru
candidaţii din seria curentă, precum şi pentru cei din seriile anterioare care nu împlinesc 18 ani până la data începerii cursurilor anului şcolar 2013 - 2014
5 – 9 iulie 2013 Completarea opţiunilor în fişele de înscriere de către
absolvenţii clasei a VIII-a şi de către părinţii acestora, asistaţi de diriginţii claselor a VIII-a Completarea fişelor de înscriere de către absolvenţii clasei a VIII-a proveniţi din alte judeţe, la centrul special. Sper ca te-am ajutat tongue

1 răspuns:
| y0nutz3ly a răspuns:

Pai o sa vina diriginta cu o foaie cu toate liceele si codurile...dar depinde la ce vrei sa dai ca numai stiu ce profile trebuie sa dai probe... Mircea Scarlat era peda?