| BeaAnny a întrebat:

Hey! Va rog sa-mi raspundeti la intrebarea asta! Eu sunt dansatoare profesionista si as vrea sa fiu vedeta! Am invatat sa dansez ca Bella Thorne dar nu stiu cum sa devin vedeta bogata, care apare la televizor etc... VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| aalinncezar a răspuns:

Daca ajungi dansatoare stai cativa ani acolo... maxim 10. Mai bine fa o facultate si vezi de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa continui cu antrenamentele, sa participi la competitii de dans, sa incerci sa te faci remarcata. Insa e vorba de foarte multa munca si daruire.

| AleGsZ a răspuns:

Daca te gandesti la faima si avere,nu ajungi nicaieri,iar Bella Thorne,din cate am citit, este actrita, am inteles ca danseaza intr-un serial de comedie, revenind, daca te gandesti la faima si avere nu ajungi nicaieri...
"Profesionista" la 13-14 ani,da,sigur,si eu sunt Bellu Thorne.
Te duci la cursuri de dans,scoala de dans, vei sustine impreuna cu ceilalti mici spectacole,in deschidere,si veti fi remarcati. Vei putea fi recrutata la institutii mai mare, poarte si cu vreo bursa, si ai sanse sa devii "vedeta bogata, care apare la televizor etc".
Daca vrei sa apari la televizor, poti da o barfa pe net cum ca ai avut relatii cu... Nicu Gheara sau ca esti fiica nelegitima a lui Botezatu, ai imaginatie!

| Roberta a răspuns:

Mai intai de toate cred ca mai ai multe de invatat pana sa ajungi acolo! Nimeni nu ajunge pe "sticla" asa peste noapte... daca ai un talent sau ceva deosebit de care te poti folosi trebuie mai intai sa il pui in practica..asa ca vezi tu totul se rezuma la munca daca nu esti o pustoaica de bani gata! Take it easy happy