| eu.;] a întrebat:

Hey:]]
voi ce faceti ca sa nu se mai vada asa tare vergeturile straight face?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

thinking M-am gandit, oare pot fi tatuate peste cu un tus de culoarea pielii? Cum crezi? thinking

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Distrugerea tesutului conjuctiv din derma este ireparabila...pe cale de consecinta, vergeturile nu pot fi tratate, desi sunt propuse multe tipuri de tratament!
In caz de nevoie, foloseste un fond de ten bun le mascheaza.

NOname
| NOname a răspuns:

@BelpFAN, mersi pentru apreciere!winking
Sper ca in cativa ani se vor inventa niste metode cu adevarat bune ca sa putem scapa de vergeturi definitiv. dancing

| M' a răspuns:

Pai nu pot sa fac nimic dupa dus ma dau cu o crema si nu se vad timp de 1 ora dar dupa iarsadsi am la picioaresadtrebuie sa port pantaloni lungi sadca se vad urat

| GdX a răspuns:

laughing la mine au disparut singure, s-a regenerat singura pielea.

| kidulinha a răspuns:

Eu am facut in primavara anului trecut vergeturi in spatele genunchiului... Pt ca slabisem de la mersul pe role. Si nu am facut nimic ca sa dispara. Si vara ma dadeam cu crema de corp ca sa straluceasca picioarele laughing adica sa nu se usuce.banuiesc ca intelegi ce am vrut sa zic. Si intr-o luna disparusera vergeturile straight face Dar eu nu ma dadeam ca sa treaca vergeturile. Nici nu stiam ca asa trec. nu prea imi pasa de ele. Si in fiecare zi inainte sa ies din casa ma dadeam cu crema d corp si mi-au trecut :X:X

| AsTa MiK@ a răspuns:

Este la AVON o crema foarte eficienta...Incearc-owinking