| RebelafaraNume a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi fac canal de yt dar sunt sasaita si raraita, am amigdalita si polipi. Plus ca daca ma si apuc de filmat o sa-mi sune vocea oribil. Aveti vreo aplicatie de purificare a vocei sau vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| EricaElena a răspuns:

Annoying*
Scz, nu m-am putut abtine

2 răspunsuri:
| Hoskero a răspuns:

In primul rand ca sa ai un minim de public pe YouTube, trebuie sa ai multe calitati. Carisma, originalitate, caracter. Nu vreau sa fiu rautacios, insa la felul in care scrii nu cred ca ai avea succes. Revenind la problema ta, cred ca ai fi foarte annoyng cu ss-itul. De asemenea iti trebuie si o calitate audio/video buna ceea ce ar reprezenta o investitie financiara pe care nu stiu daca iti permiti sa o faci de la inceput

| FaraNumePls a răspuns:

E greu să te apuci... Așa deodată de yt, dar poți să faci video-uri tip lyrics, chestii din astea. Dacă ești ss-ita și rr-ita nu o sa îți merge foarte bine. Eu sunt rr-it și tocmai din acest lucru nu fac yt. Oricum nu mă pasionează lucrul acesta dar am zis sa mă dau exemplu. În al doilea rand trebuie să știi să vorbești corect gramatical dar și să scrii corect pentru că va trebui să scrii o mica descriere a video-ului.