| Ursuletz3Chocolatiu a întrebat:

Heyy Am o intrebare cam ciudata dar si amuzanta in acelasi >>timp?::

As vrea sa va intreb care este cariera pe care vreti sa o urmati si de ce?happy
Vot Si Funda pentru cine imi arata ca vrea ca adevarat sa devina ceva de succes(ca sa zic asawinking )

BAFTA

Răspuns Câştigător
| deeeeeebora a răspuns:

Medicina...mi se pare o meserie frumoasa, sa ajuti oamenii

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Programator...nu cred ca am sa fac acelasi lucru de mai mult de 2 ori...stau toata ziua la calculator,sunt aproape cel mai bun la informatica din clasa, se potriveste personalitatii mele, bine platita

| masterblaster a răspuns:

La fel ca Narciswinking si mie imi place mult aces lucru...
- Daca nu ar fi scoala as sta Non-Stop la Calculator

P.S : Narcis, poate facem o echipa ceva mai incolo tongue

| porto89 a răspuns:

Cea mai frumoasa meserie mie personal mi se pare medic pe SMURD...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meseria de medic legist este una din cele mai bine platite ramuri ale profesiei, nu atat pentru ca au extrem de mare cautare sau pentru ca ar fi o meserie atat de frumoasa, cat pentru partea materiala. ...deci vreau sa ajung medic legist big grin