| anonim_4396 a întrebat:

Heyy:*
Cine ar vrea sa devina politist criminaistlove strucklove struck?

Răspuns Câştigător
| Smile_3473 a răspuns:

Eeeu :X
E cel mai mare vis al meuu:X
Chiar daca mama zice ca daca vreau asa de mult sa vad oameni morti ma angajeaza la morga laughing)

5 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Si eu as vrea dar stiu ca nu as putea, pentru ca mi-e mila si cred ca as bufni in plans de fiecare data big grin

| fuckThisLife a răspuns:

Eu eu eu...ma pasioneaza mult, stiu si niste carti gen politia criminala cazuri speciale de anthony king, nu ma mai saturlaughing)

| Maryoo a răspuns:

Eu

| Innnnnnaa a răspuns:

Eu:X

| ParameciumInfection a răspuns:

Eu ft mult doresc.da dupa citeva consultatii cu cei din jur, m-am razgindit big grin de fapt imi spuneau ca daca esti fata nu esti binevenita plus la asta trebuie sa te culci cu seful big grin