| ColaCuAcid a întrebat:

Heyy sunt clasa a 7 a big grin (da stiu sunt mica._. ) ..anu' viitor dau examenele pentru liceu thinking sincera sa fiu nu le am cu cartea adica..nu iau nici 4 dar nici 10. _. laughing si urasc matematica. la liceu as vrea sa intru pe bio-chimie big grin intrebarea este. daca intru acolo cu ce medie se intra? si ma mai gandeam sa intru la ceva cu desen thinking acolo cu ce medie se mai intra? laughing ..sau daca nu ceva pe sport ca eu fac momentan atletism big grin ..sau daca nu pot sa intru acolo..imi sugerati la ce pot sa dau. ceva fara matematica._. Multumesc anticipat :* dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Jullykss a răspuns:

Buna.Paii pe bio`chimie este foarte greu, mai ales daca nu le ai cu matematica.Si daca ar fi vorba de sport ai putea sa te bagi la un liceu sportiv, si un profil pe care ai mai putea sa te bagii si nu este chiar greu este filologia adica romana si istorie dar mai sunt si limbi straine..asa stiu eu.Si depinde de liceu la media anuala cu care se intra. Sper ca te-am ajutat.:*

| ColaCuAcid explică (pentru Jullykss):

Pai eu momentan invat la un liceu sportiv thinking si. daca ma bag pe sport pot sa ma bag si pe o limba straina? thinking ma descurc cu italianahee hee

| Jullykss a răspuns (pentru ColaCuAcid):

Da,cred ca poti sa te bagi pe si pe o limba straina.Ev. daca ai pleca in strainatate[ma ref. dupa ce termini studiile].happy