| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Vroiam sa va intreb daca la Liceul de Arta la muzica trebuie neaparat sa stii sa canti la un instrument?

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu neaprat daca te duci la kanto, trebuia doar sa ai vocea frumoasa, da daca nu te duc daca te duci la chitara bas trebuie sa stii sa canti la chitara

| Anonymus314 a răspuns:

Sau daca te duci la arte, sa desenezi.

| AlexandraRusu26 a răspuns:

Pai la kanto te duci ca solist sau la cor iar la un instrument, atunci da.trebuie sa stii sa canti la unul.sau inveti acolo...

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.