| prettyselena11 a întrebat:

Heyy. Vreau si eu niste idei pentru jocuri pe o pagina de fb...big grin Funda si vot :* Urgent

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

Pai Ghiceste melodia, hot or not, continua proverbul sau spanzuratoare sau ghiceste cuvantul, sa postezi poze interesante si sa pui la 15 like`uri next sau sa faci` un concurs "Miss Frumusete 20112" sau "Cel mai dulce copilas" sau "Animalul de companie" si fanii` paginii` sa posteze poze care tu sa le adaugi intr-un album iar, ceilalti vizitatori ai paginii` sa dea like la poza care le place mai mult si in functie de cine a strans mai multe like`uri castiga sau alt joc mmm... Aranjeaza cuvintele in asa fel in cat poti forma o propozitie corecta! de ex : tu campioana Maria esti Ioana! alt joc, mm..Transpune in emoticoane aceasta propozitie!
Iubire, tu esti totul pentru mine! -> love struck love struck >big grin

| prettyselena11 explică (pentru ReusxD):

Multumesc. Am uitat sa precizez ca sunt admina la o pagina nu Nigar Kalfa din Suleyman

| prettyselena11 explică (pentru prettyselena11):

Acolo unde am scris nu era cu

| ReusxD a răspuns (pentru prettyselena11):

Nu ai pentru ce.

4 răspunsuri:
| simomih a răspuns:

Candy crush, farmville, 8pool.