| tesss a întrebat:

Heyyy TPU! Visul meu e sa ma fac actrita.Am trecut clasa a 7a si este necesar sa imi caut un liceu.Deci ce liceu imi recomandati cu sectia actorie in afara de " Dinu Lipatti " sau daca nu stiti imi puteti spune care e mai legat de actorie din aceste categorii:filologie; stintele naturi; stiinte sociale si ce mai e pe acolo cu profil uman.si sa imi spune-ti si un liceu de uman. FUNDA! Multumesc ca m-ati ascultat

Răspuns Câştigător
| Ana235 a răspuns:

Filologia este cea mai "umana". Stiinte exacte nu prea, e f frumos, eu asta am terminat.

| tesss explică (pentru Ana235):

La ce liceu?

| Ana235 a răspuns (pentru tesss):

Eu sunt din VL, si oricum de liceu nu sunt f multumita. Dar ca specializare e minunat, multe limbi straine, multa lb romana, inca faci muzica/desen. e dragut happy