| AlexeHellsing a întrebat:

Hi everyone!
Vă rog să mă ajutați cu un sfat. Sunt student și îmi doresc să încep să livrez cu Glovo în București, dar nu știu ce partener să aleg. Mă îngrijorează faptul că mulți afirmă că unii parteneri nu le-au mai plătit salariile după o perioadă și mi-am epuizat opțiunile de informare. Dacă aveți experiențe personale sau cunoașteți experiențele altora vă rog să mă ajutați.

Deci, cu ce partener Glovo să semnez pentru o colaborare de încredere, lipsită de evenimente?

4 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Din moment ce faci contract cu ei si ei nu iti platesc...Ii poti reclama / da in judecata si iti vei primii banii inapoi garantat.

| dinaprilie a răspuns:

De fapt ce cauti? Sa tr convinga cineva ca e de rahat sa mergi sa livrezi la glovo? ESTE DE RAHAT. Vrei sa castigi niste bani in plus. Invata sa sudezi…pentru 1-3 ore de sudura castigi cam 100-300 lei.

| AlexeHellsing explică (pentru dinaprilie):

Când voi vrea să mă apuc de sudură te caut eu. Până atunci, dacă nu ai cunoștințe pe topic nu e nevoie să te bagi în seamă doar ca să te dai interesant. Sudează liniștit prietene!

| UserRo10 a răspuns:

Nu merita deloc. Nici Glovo si nici orice alta aplicatie. Astepti cu orele sa ridici comanda si esti exploatat la maxim. Toata ziua ai trafic si seara astepti de te plictisesti dupa comenzi sau restaurante sa termine comanda. Sa nu uitam de comenzile ce se anuleaza sau ajung incomplete la client si ti le da in mana sa te intorci cu ele fara niciun ban