| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Imi puteti da sait'uri asemanatoare okazii?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Anca2999 a răspuns:

Incearca eMAG.

| DeKoniec a răspuns (pentru Anca2999):

Emag nu este un magazin/depozit? cu marfa noua? -_-

| Anca2999 a răspuns (pentru DeKoniec):

Are preturi destul de bune. vrei ceva la mana adoua neaparat?

| DeKoniec a răspuns (pentru Anca2999):

Nu. Ma ocup cu comert, cumpar obiecte ieftine si le dau mai scumpe. Eu vreau un sait care sa fie doar pentru oameni, la fel ca okaziiwinking

| Anca2999 a răspuns (pentru DeKoniec):

Ok, atunci scuze pentru raspunsul gresitbig grin nu am stiut pentru ce vrei acel site

| DeKoniec a răspuns (pentru Anca2999):

Nuuuu, eu trebuie sa imi cer scuze ca nu am stiu sa formulez intrebarea corect happy

| Houstain a răspuns:

Tocmai şi Mercador ar fi singurele din România, comparabile cu Okazii. Chiar dacă aş alege tot Okazii, şi ele sunt bune.