| Muffer a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=-vSfmFkik0k

A 2-a mea melodie, sper sa va placa.Ma intereseaza daca credeti ca as putea face o cariera cu melodii de genu acesta.Doresc sfaturi si daca va place sau nu...nu doresc sa ma apuc degeaba si mai incolo sa aud ca nu e bine.Please ziceti-va parerea sincera.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sincera, nu prea imi place ritmul, ai voce buna, poti sa te inspiiri de la
arssura, sau Indiferent, doze, si altii. Stiu ca poti! Succes! happy

| lindemona a răspuns:

Buna,

mie imi place, insa ce am observat este faptul ca vorbesti pe nas. Adica la inceput nu puteam sa-mi dau seama ce spui. Incearca mai accentuat sau incet, altfel nu se intelege absolut nimic.

| Slavian a răspuns:

Nu este prea bine setata vocea si refrenul e cam nasol, in rest imi place melodia... (nu as vrea sa te dezamagesc)

| doroteea a răspuns:

Sincer, mie nu imi place pentru ca nu e genul meu, dar cred ca in viata ai putea sa scoti ceva din asta, pentru ca sunt multi carora le place muzica aceastahappy. Ar trebui sa vorbesti cu cineva care se ocupa cu muzica, cu inregistrari.

Succeshappy

| StaceyG a răspuns:

Pai...sincer imi place foarte mult vocea ta dar ai putea un pic sa schimbi ritmul si sa mai lucrezi.BAFTA

| flory13 a răspuns:

Mie imi place. dar, am o sugestie, incearca sa ai un refren pe care sa il canti, stii tuh live, nu hip-hop... o sa sune mai bine...

succes in continuare!
si daca crezi ca chiar merita, poti sa incerci, cat o sa tina o sa tina. ca nu cumva dupa sa te intrebi ce ar fi fost daca m-as fi apucat de muzica. intelegi tuh.
si, sa nu regreti niciodata nimic din ceea ce ai facut, faci, sau vei face vreodata.

succes! happy:*

| noname789 a răspuns:

Sincera sa fiu nu pre imi place ritmul...incearca sa-l faci mai vioi si versurile sa fie spuse un pic mai rare (adica sa nu le zici asa repede)

| selenaxXxgomez a răspuns:

Hmmm...nu prea imi place ritmul dar mai incearca si o sa reusesti