| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Idei de joburi part time (4-6ore)? Am 19 ani!
Vreau cât mai multe idei, nu doar una! Va pup și o seara buna tuturor!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ajofm e solutia

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru mgtow):

Ce înseamnă
?

| mgtow a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Biroul central pentru locurile de munca pe raza judetului unde vrei sa aplici ( https://www.anofm.ro/lmvw.html?agentie=ANOFM&page=0 )

| RKBlue a răspuns:

Chelner, asociat in diverse companii micute, lucrator la magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! La o pizzerie, fast-food..sau chiar și în mall pe la vreun magazin de haine. O zi frumoasă!

| ruddy a răspuns:

Depinde in ce oras locuiesti. Dar poti sa te angajezi la magazine gen Profi la 4 ore.
Daca esti la facultate poti opta pentru intership la o firma.
La livrari mancare gen glovo, tazz.
Poti distribui pliante la anumite magazine.