| DerpyXD a întrebat:

IL urasc rau pe smiley cum sa ma razbun? Dau saspuns castigator!

Răspuns Câştigător
| anonimusme a răspuns:

Bai...nu te supara pe mine da omul ala ti-a facut ceva anume? Nu-ti place, nu il asculti.Si cred ca in spatele tastelor se afla un/o idiot/a umflat/a si dezaxat/a care nu au ce face si care sunt in depresie de faima.Sa ajungi si tu ca el si dupa sa te razbuni, poate ti-a furat fanii!winking Pune mana pe carte si lasa netu ca nu e de nasu tau.winking

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar,de ce il urasti? Ti-a facut ceva extrem de rau de vrei sa te razbuni?:-Phappy

| Deyush08 a răspuns:

Dafuq? Nu-ti convine, nu il asculta!

| adelina0101123 a răspuns:

Smiley cine e? vedeta faimoasa sau un coleg de al tau?

| DerpyXD explică (pentru adelina0101123):

Un amic de-al meu.

| adelina0101123 a răspuns (pentru DerpyXD):

Aaaaa da ce ti-a facut? ca rezolveu eu problema happy

| KittyEyes a răspuns:

Te duci la romanii au talent si arunci cu oua in ellaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru KittyEyes):

Tare asta laughing

| DerpyXD explică (pentru KittyEyes):

As vrea sa ma duc dar in fata la toti aaaaaaaa nu!

| Chechet a răspuns:

Du-te vindei gaz cu cana laughing

| jax123 a răspuns:

Te inteleg perfect. pentru mine smaili asta este decat blazonul a tot ce urasc:
1. opera sa( lalaielile + recmalele pentru imbecili)
2. acolitii sai (valea, carbon, cerebel, antonia, baxter mai nou puya etc)
3. posturile de radio ce ii promoveaza si ridica in slavi pe cei mai sus enumerati (ex. ZU)
4. posturile tv si show-urile ce ii promoveaza si ne spala zilnic creierele, dupa modelul de consum american
5. in general muzica romaneasca per ansamblu ce promoveaza prostia in toata splendoarea ei
6. in egala masura (nediscrimatorie) manelele tiganesti, pe cele romanesti si pe cele braziliene/portugheze
7. pe bianca (ex a lu bote, actual a tuturor), varciu, pestritu, kanal D, waw biz, acces direct, seriale de succes turcesti, reclamele coca cola cu "Andrei" si pe alea de la Vodafone cu smarfonee, can-can etc etc etc
Ca raspuns la intrebarea ta, cred ca singurul lucru de bun simt pe care l-ai putea face, ar fi sa schimbi postul in momentul in care apare. nu ca ar schimba prea multe, la audienta sa facuta pe seama "maselor" de pe la sate si comune, a elevilor care au dat bacul la bolintineanu si au cotizat pentru "apa minerala" sau mai rau a celor ce nu au ajuns nici pana acolo big grin bafta

| jax123 a răspuns:

Te inteleg perfect. pentru mine smaili asta este decat blazonul a tot ce urasc:
1. opera sa( lalaielile + recmalele pentru imbecili)
2. acolitii sai (valea, carbon, cerebel, antonia, baxter mai nou puya etc)
3. posturile de radio ce ii promoveaza si ridica in slavi pe cei mai sus enumerati (ex. ZU)
4. posturile tv si show-urile ce ii promoveaza si ne spala zilnic creierele, dupa modelul de consum american
5. in general muzica romaneasca per ansamblu ce promoveaza prostia si incultura in toata splendoarea ei
6. in egala masura (nediscrimatorie) manelele tiganesti, pe cele romanesti si pe cele braziliene/portugheze
7. pe bianca (ex a lu bote, actual a tuturor), varciu, pestritu, kanal D, waw biz, acces direct, seriale de succes turcesti, reclamele coca cola cu "Andrei" si pe alea de la Vodafone cu smarfonee, can-can etc etc etc
Ca raspuns la intrebarea ta, cred ca singurul lucru de bun simt pe care l-ai putea face, ar fi sa schimbi postul in momentul in care apare. nu ca ar schimba prea multe, la audienta sa facuta pe seama "maselor" de pe la sate si comune, a elevilor care au dat bacul la bolintineanu si au cotizat pentru "apa minerala" sau mai rau a celor ce nu au ajuns nici pana acolo big grin bafta