| Ioanaah a întrebat:

Imi dati si mie va rog un link pentru preinscrierea la drept ubb? Nu gasesc pe nicăieri si aparent e obligatorie preinscrierea. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Care facultate?

| Ioanaah explică (pentru Wr3nch):

Drept la Babes Bolyai

| Ioanaah explică (pentru Aasdfghj):

Pe asta am intrat si eu. Si dupa ce apesi pe inscriere nu merge nimic. O fi de la ei sau chiar nu sunt in stare sa fac o preinscriere?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Ioanaah):

Si ai ajuns aici http://law.ubbcluj.ro/....../index.php Ca din linkul dat de mine, sus scrie ca pentru drept trebuie sa accesezi un link si e pus acolo. Pe mine m-a dus la linkul dat de mine acum. E foarte intortocheat site-ul. Ar fi mai bine sa contactezi pe cineva. Poate exista si la aceasta facultate grup de Facebook pentru inscriere si te pot ajuta studentii de acolo.