| CatalinMelinte a întrebat:

Imi place de vreo patru fete (doua sunt sigur ca nu ma plac)
si celelalte doua nu le cunosc prea bine, Uneia dintre ele dintre alea doua care nu le cunosc i-am dat flori.
Deci ce sa fac, ma indragostesc prea repede uite cum arata alea care nu sunt singur ca nu ma plac :
1.http://www.facebook.com/....../photo.php
2.http://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Atunci alege din cele doua pe care nu prea le cunosti! Mult succes!winking

6 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Deci, nu stiu ce sa zic! Ai grija sa nu le ranesti pe toate patru! Fa-ti un fel de tabel cu defecte, calitati, avantaje, dezavantaje si alege naibii decat una ca nu e prea bine asta! Stiu eu ce zic!
P.S: sunt fata! big grin

| CatalinMelinte explică (pentru inconscient):

Bine zis, problema e ca primele nu ma agreaza, iar pe celelalte doua nule cunosc prea bine.

| CatalinMelinte explică (pentru inconscient):

Merci

| inconscient a răspuns (pentru CatalinMelinte):

Pentru nimic!winking

| CatalinMelinte explică (pentru inconscient):

Frumoasa melodie!

| inconscient a răspuns (pentru CatalinMelinte):

Atunci alege din cele doua pe care nu prea le cunosti! Mult succes!winking

| jaladec a răspuns:

Daca te indragostesti prea repede de fapt nci nici nu prea le indragesti. Vorbeste cu fiecare fata in parte poate ai hobby-uri comune cu o fata si incepi sa ti la ea si asa ai rezolvat problema happy. Bafta!