| MissAnneMary1 a întrebat:

Imi poate spune cineva un top 5 al celor mai bune facultăți de drept din tara?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj si Bucuresti sunt singurele recunoscute international, iti sugerez sa alegi una din astea doua.
Daca ambele iti sunt accesibile, clar si fara discutii Cluj.

| motorsportskr a răspuns:

Tot aceleași legi trebuie sa le cunoști, dacă ai de învățat drept, îl inveți oriunde.

| gabicoo a răspuns:

Jilava, Rahova, Poarta Albă, Giurgiu, Botoșani!
Aici dai licența, faci și masteratul, iar dacă intri pentru a treia oară faci și doctoratul! Nu?
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuresti, cluj, Iasi, in rest nu-s asa grozave
Dar nu recomand Bucuresti