| MyShadow a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva toate meseriile din lume? Toate Toate Toate. Vreau sa le iau la rand si sa vad ce aleg.

Funda*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Sunt aproximativ (dupa parerea mea) 3000 de meserii. Nimeni nu o sa stea sa ti le spuna chiar pe toate ca ar dura 5 zile. Cele mai bune meserii si care se castiga cele mai bine sunt: actoria (asta imi doresc eu sa fiu, in New York), Fotomodel, Om care face haine, Director, Doctor la un nivel foarte inalt (doctora mea castiga mai mult de 1000 euro pe zi), Cantaret (canti in engleza, cum e la KissTv, You, MTV etc.), Creator de jocuri (gen Call of Duty, Batman Arkham City, jocuri gen MMORPG, Counter-Strike).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i tot ce-am gasit, sper sa te ajute:
http://www.tpu.ro/......toate-dar/

| Seby90 a răspuns:

Incepe si tu cu cea mai veche din lume, si anume prostitutia. Succes.