| Hybrid a întrebat:

Imi poate zice cineva ce sa fac pe Howrse ca sa castig unicorni si pegasi?

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Orice cal sau ponei, atata timp cat nu e divin sau unicorn poate primi aripi de la varsta de 1 an si 7 luni parca thinking cu ajutorul Sangelui Meduzei care costa un permis pe piata neagra. Unicornii se nasc unicorni, unicornii se obtin:
-Cumparandu-i
-Reproducand 2 unicorni din aceeasi rasa la ora de monta a unicornilor aleasa de tine(dar ai doar o sansa din 5 daca respecti regulile astea, daca nu nu ai nici macar o sansa)
-Ii castigi la oferte si evenimente

| Hybrid explică (pentru AllmaGirl):

ieeeeeeeii, am primit un ponei pegas de la obiectivele mele. Apropo care e ID - ul tău pe Howrse

| AllmaGirl a răspuns (pentru Hybrid):

Alllma

6 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Daca ne spui si noua ce e howrse m-as putea interesa

| AllyAlly2a a răspuns:

Deci... pegasii ii poti obtine cu ajutorul sangelui meduzei pe care il pui la 1 an si 6 luni. Primul unicorn nu il poti lua decat la vanzari / la eveniment. Apoi poti incepe sa produci unicorni : iei 2 unicorni din aceeasi rasa si ii duci la monta la o anumita ora aleasa de tine. Ai 1 din 5 sanse sa iasa unicorn.winking

| BRUNOCALU103 a răspuns:

Unicorni poti sai cumperi de la licitati>
iar pegasi le dai sngrlr meduzei?

| EliVikernes a răspuns:

Pai la evenimente sau ii cumperi...dar sunt scumpi