| Cla0589 a întrebat:

Îmi puteți da exemple de facultăți ușoare din București sau Brașov? Adică facultăți la care sa poți trece chiar daca nu înveți exagerat de mult. Sunt a 12a și chiar nu știu ce să fac mai departe...mă gândesc ca in timpul unei facultati mai lejere găsesc și eu ce să fac cu viața mea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să nu te chinui cu o facultate dacă nu vrei să profesezi în domeniu și să te duci doar așa.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Intrebarea asta e serioasa?
De ce sa obtii o diploma daca nu inveti nimic?
Ce sa faci mai departe? Sa te angajezi si sa muncesti. Viata fara munca nu exista, oricat ai incerca sa o ocolesti.