| theprettylittleliars a întrebat:

Imi puteti da o idee pentru. un proiect la engleza, care se numeste THIS IS ME. Funda

Răspuns Câştigător
| Rebbbeca a răspuns:

După câte am înţeles proiectul pe care trebuie să îl faci se numeşte ''Aceasta sunt eu.''.
1. Poţi începe discret să faci un afiş pe carton cu tot ce îţi place să faci. Poţi adăuga fotografii şi textele tale favorite din cărţile pe care le-ai citit.
2. Poţi face o machetă cu camera ta, făcând unele obiecte din scârţâitoare şi alte materiale care îţi sunt la îndemână.
3. Poţi încerca să scrii un fel fel de carte, în engleză, din mai multe foi despre viaţa ta.

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Presupun că ar trebui să scrii despre tot ce are legătură cu tine. De exemplu despre pasiuni, calităţi, defecte. GEN People have to accept my real personality, sau altceva.