| dani9354 a întrebat:

Imi puteti recomanda o firma online care se bazeaza pe tehnoredactat si la care m-as putea angaja sa lucrez in timpul liber

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti face cont pe siteurile de recrutare si acolo gasesti ce vrei, iti poti cauta job in domeniul pe care il doresti si aplici unde vrei tu. Completezi un CV si esti la click distanta de aplicare :)
www.ejobs.ro
www.bestjobs.ro
www.myjob.ro
etc
Succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai sanse. Trebuie sa stii limba romana si tu n-ai fost in stare sa scrii doua randuri si jumatate fara sa faci trei greseli gramaticale. Asa ca...