| Larabella a întrebat:

Imi puteti spune ce parere aveti despre profesia de inginer cadastru? Multumesc! Dau si funda pentru cele mai multe informatii.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Http://www.expertcadastru.ro/blog/77-inginer-cadastru-atributii.html Dacă nu ști în ce constă meseria poți să te uiți mai sus, dar eu cred că e destul de dificilă pentru că trebuie sa faci măsurători precise, planuri la scala mică etc. Dar dacă ai răbdare, nu e chiar așa de plictisitor :)

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu ai pentru ce happy

| Larabella explică:

Am cautat multe informatii, dar ma gandeam ca poate este cineva pe aici care fie, profeseaza, fie e student. Pe Internet nu gasesti atat de multe. Multumesc pentru raspuns!