| TrollWorld a întrebat:

Imi puteti spune va rog, daca am Sindromul Gilbert (bilirubina crescuta, fara simptome si nu necesita tratament) pot intra la liceul militar?

Răspuns Câştigător
| NelsonM a răspuns:

Nu.

2 răspunsuri:
| DanielleM a răspuns:

Faci fisa medicala si vei stii de acolo daca poti intra sau nu

| Salmancan007 a răspuns:

Mai nu te mai lua dupa toti astia care dau asa raspunsuri mai bine te interesezi singur.Adica ai toate sansele sa intri daca iti iesa fisa medicala cum trebuie care trebuie sa o faci la Focsani sau Brasov dar mai intai trebuie sa te inscrii adica sa te duci la Biroul de informare si recrutare din judetul tau acolo iti vor spune tot ce trebuie sa stii! P.S..inscrierile au fost pana pe 1 martie!