| Ioana200315 a întrebat:

IMI spuneti iste melodii de Martina Stoessel dar sa nu fie in casa l-a desenul Violetta in curte la studio21 etc. sa fie video official

10 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

01. En mi Mundo - Martina Stoessel
02. Algo Suena en mi - Lodovica Comello Candelaria Molfese & Facundo
03. Destinada a brillar - Mercedes Lambre Rodrigo Velilla Alba & Jorge Blanco
04. Te creo - Martina Stoessel
05. Voy por ti - Jorge Blanco
06. Juntos somos mas - Mercedes Lodovica Candelaria & Facundo
07. Entre tu y eu - Pablo Espinosa & Martina Stoessel
08. Dile que si - Jorge Blanco Nicolas Garnier & Rodrigo Velilla
09. Junto a ti - Martina Stoessel & Lodovica Comello
10. Tienes Todo - Martina Stoessel & Pablo Espinosa
11. Veo Veo - Martina Lodovica & Candelaria
12. Habla si Puedes - Martina Stoessel
13. Ven y Canta - Martina Facundo Rodrigo Nicolas Pablo Jorge

| lola9 a răspuns:

Pai.......Como queres, hoy somos tantos,Junto a ti,On beat,En mi mundo, Voy por ti, Ser mejor, Tienes todo, Entre tu y jo, Preferata mea este COMO QUERES QUE TE QUERA este in VIOLETTA 2

| Adelina16 a răspuns:

Pai... nu te pot ajuta... Stiu ca deocamdata nu este niciun videoclip de genul care l-ai sugerat. Toate sunt legate de "Violetta". Dar probabil dupa ce va mai creste sa compuna si ea niste melodii, fara sa fie dintr-un serial. Ei bine, am cautat si eu si chiar nu sunt. Ar fi Nel Mio Mondo, dar tot de la "Violetta" vine. Deci, nu. sad Daca imi poti da fundita? Sau nu. Cum vrei. eu te anunt daca compune o melodie.

| vikisim333 a răspuns:

Este un video oficial a martinei soessel - Libre Soy - Martina Stoessel

| Larisa_Rotar_1995 a răspuns:

01. En mi Mundo - Martina Stoessel
02. Algo Suena en mi - Lodovica Comello Candelaria Molfese & Facundo
03. Destinada a brillar - Mercedes Lambre Rodrigo Velilla Alba & Jorge Blanco
04. Te creo - Martina Stoessel
05. Voy por ti - Jorge Blanco
06. Juntos somos mas - Mercedes Lodovica Candelaria & Facundo
07. Entre tu y eu - Pablo Espinosa & Martina Stoessel
08. Dile que si - Jorge Blanco Nicolas Garnier & Rodrigo Velilla
09. Junto a ti - Martina Stoessel & Lodovica Comello
10. Tienes Todo - Martina Stoessel & Pablo Espinosa
11. Veo Veo - Martina Lodovica & Candelaria
12. Habla si Puedes - Martina Stoessel
13. Ven y Canta
14. Ser Mejor
15. Hoy somos mas
16.Te esperare
17. Podemos (preferata mea)
18.Are you ready for the ride

| Tini_Martina_1997 a răspuns:

Si es por amor, Nuestro camino, Como quieres, Condigo amistad