| Felictiy a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog un discurs de 5 randuri despre sfarsitul celor 8 ani de scoala? Sa nu fie nici foarte exagerat(sa para ca l-am facut eu)

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

O sa incerc sa inventez ceva la cald:
- In primul rand vreau sa multumesc colegilor si profesorilor ca au fost alaturi de mine in acesti ani, cu siguranta nu o sa va uit deoarece in acesti ani am ajuns sa ma apropii de voi destul de mult si sa va cunosc. Acesti ani au fost unii frumosi, am avut parte de momente frumoase alaturi de voi, iar de acum ma gandesc la viitor, sper sa intalnesc oameni la fel de prietenosi cum am intalnit aici si sper sa tin legatura in continuare cu voi. Va multumesc si succes colegilor si profesorilor pe mai departe.