| justpatrick a întrebat:

Imi zice cineva niste locuri de munca

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intreaba la AJOFM din judetul tau, acolo angajatorii trebuie sa comunice toate locurile de munca vacante. De asemenea te poti uita pe diverse site-uri sau pe anunturile din presa locala.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este sărăcie lucie la acest capitol.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocator covrigi, saormar, maturator in mall, debarasor mese.

Răspuns utilizator avertizat
| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Arunca o privire pe site-ul nostru: www.myworkland.com. Nu sunt foarte multe joburi momentan dar suntem in crestere. Iti poti face si un cont - profilul e similar retelelor sociale si angajatorii arunca mereu cate o privire prin baza noastra de date sa vada ce a mai aparut...