| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti si mie un job in Romania bine platit? De preferat sa fie in Tg.Neamt

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e asa bine platit dar merge pentru stabilitate - sofer pe autobuz. Alte posturi necesita multe ore - bani putini., mai putini decat castiga un sofer pe bus

| Violleta2022 a răspuns:

Director de banca, Administrator de supermarket, doctor, inginer auto, mecanic auto calificat, samd.
Un Manager HR nu castiga cine stie ce bani, ca-i un simplu functionar.

| haileewatson a răspuns:

Manager HR

| goguPatent a răspuns:

Programator